• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 189
  • کد خبر : ۸۰۷۹
دیدار صمیمانه دكتر مختار مهاجر رییس سازمان جهاد كشاورزی استان با همكاران به مناسبت فرارسیدن سال جدید، اعیاد شعبانیه و روز جانباز
دیدار صمیمانه دکتر مختار مهاجر رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان با همکاران به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸ ، اعیاد شعبانیه و روز جانباز در محل حسینیه ی سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد.

دیدار صمیمانه دکتر مختار مهاجر رییس سازمان جهاد کشاورزی استان با همکاران به مناسبت فرارسیدن سال جدید، اعیاد شعبانیه و روز جانباز

دیدار صمیمانه دکتر مختار مهاجر رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان با همکاران به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸ ، اعیاد شعبانیه و روز جانباز در محل حسینیه ی سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد.

دکتر مختار مهاجر رییس سازمان جهاد کشاورزی استان در آغاز سخنانش با آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری و موفقیت بیش از پیش دولت تدبیر و امید سال رونق تولید و سالروز میلاد با سعادت اباعبدالله الحسین و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز را به همه ی همکاران  تبریک و تهنیت  گفت وافزود:

با تاسی از  بیانات گهربار مقام معظم رهبری و شعار سال امیدوارم در این مسیر گام های موثری برداریم.

وی افزود: ما توانستیم تا حدود زیادی به اهداف مورد نظر خود در سال گذشته برسیم باید توجه کنیم که  ضعف های خود را بشناسیم بررسی کنیم و مشکلات پیش آمده را مرتفع کنیم.

دکتر مهاجر گفت: بخش کشاورزی می تواند نقش مهمی در تحقق شعار سال داشته باشد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان گفت: همیشه موفق ترین راه پر هزینه ترین راه نیست. اگر ما بتوانیم از علم و تجربه در کنار هم استفاده کنیم با هزینه ی کمتر می توانیم قدم های موثرتر و بزرگتری برداریم.

دکتر مهاجر با تاکید بر صرفه جویی و مدیریت زمان برای خدمت مردم گفت: نگذاریم هیچ واحد تولیدی امسال راکد باشد.

وی افزود: امیدوارم در سال جدید با افزایش تلاش و کوشش به رونق تولید دست یابیم تا با توجه به تحریم های ظالمانه ی امروز و با به کارگیری حداکثر ظرفیت های موجود به اهداف متعالی سازمان دست یابیم.

حجت الاسلام معصومی فر مسوول حوزه ی  نمایندگی  ولی فقیه در سازمان در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه و تهنیت سال جدید گفت:

تحقق شعار رونق تولید که توسط مقام معظم رهبری برای سال ۹۸ انتخاب شد به همت و برنامه ریزی همه ی مسوولان و همکاری و تعامل همه بستگی دارد.

وی افزود: مشارکت مردم در صحنه و همکاری با مدیران باید محور فعالیتها در اجرایی شدن اهداف انقلاب اسلامی و تحقق شعار سال شود.

حجت الاسلام معصومی فر گفت: رونق تولید برای مردم و کشور بسیار ضروری است و نقش اساسی در ایجاد اشتغال دارد و مجموعه ی جهاد کشاورزی در تحقق این شعار نقش و تاثیر انکار ناپذیر دارد.

در پایان این مراسم از جانبازان و خانواده ی ایشان با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0