• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 195
  • کد خبر : ۸۰۷۸
پیام دكتر مهاجر رییس سازمان جهادكشاورزی استان گلستان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار و میلاد حضرت ابوالفضل (ع)روز جانباز
سوم شعبان زادروز ولادت با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) یادآور آزادی خواهی ، ظلم ستیزی و مقاومت در برابر ستمگران تاریخ است.

پیام دکتر مهاجر رییس سازمان جهادکشاورزی استان گلستان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار

سوم شعبان زادروز ولادت با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) یادآور آزادی خواهی ، ظلم ستیزی و مقاومت در برابر ستمگران تاریخ است.

انقلاب اسلامی و حرکت متعالی ایران اسلامی نیز نشات گرفته از مکتب فکری سرور و سالار شهیدان است.

پاسداران سلحشور و جانبازان غیور در دوران چهل ساله ی حکومت اسلامی در ایران با مقاومت و پایداری و حضور در عرصه ی خدمتگزاری و پاسداری از جان و مال هم وطنان همچون سیل ویرانگر اخیر، با وجود دشمنی های ظالمانه ی استکبار جهانی و توطئه های شیطانی بر علیه نظام مقدس اسلامی در سایه ی رهبری حکیمانه ی مقام معظم رهبری توانستند همواره در خدمتگزاری به مردم شریف کشور عزیزمان سربلند باشند.

اینجانب به نمایندگی از سازمان  جهادکشاورزی استان گلستان با تبریک و شادباش فرارسیدن اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و جانباز اعلام می دارد؛  این سازمان در عمل به رسالت متعالی خدمتگزاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت قدم بوده و با محکوم کردن تحریم ظالمانه ی نظام استکبار علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دوشادوش همه ی تلاشگران عرصه ی خدمت و جهاد برای آبادی و آبادانی این مرز و بوم از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

مختار مهاجر

رییس سازمان جهادکشاورزی گلستان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0