• تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 165
  • کد خبر : ۷۸۶۱
نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان مطرح کرد:
رشد 3 برابری تولید محصولات كشاورزی گلستان در انقلاب اسلامی
امام جمعه گرگان گفت: قبل از انقلاب اسلامی استان گلستان یک و نیم میلیون تن محصولات کشاورزی تولید می‎کرد که امروز به حدود پنج میلیون تن رسیده و بیش از سه برابر شده است که این مهم حکایت از رشد و توسعه بخش کشاورزی دارد.

امام جمعه گرگان مطرح کرد:

رشد 3 برابری تولید محصولات کشاورزی گلستان در انقلاب اسلامی

امام جمعه گرگان گفت: قبل از انقلاب اسلامی استان گلستان یک و نیم میلیون تن محصولات کشاورزی تولید میکرد که امروز به حدود پنج میلیون تن رسیده و بیش از سه برابر شده است که این مهم حکایت از رشد و توسعه بخش کشاورزی دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، آیتا... سیدکاظم نورمفیدی ظهر امروز در خطبههای عبادیسیاسی نماز جمعه گرگان، اظهار کرد: چهلسالگی انقلاب اسلامی نقطه کمال و بالندگی نظام اسلامی است و امروز کشورمان در منطقه و در سطح جهان به جایگاه والایی رسیده است.

وی با گرامیداشت روز جهاد کشاورزی افزود: کشاورزی از آن بخشهایی است که از اوایل انقلاب اسلامی امام راحل تأکید بسیاری روی این بخش و مسائل مربوط به آن داشتند.

امام جمعه گرگان با قدردانی از کشاورزان و مسؤولان بخش کشاورزی تصریح کرد: کشاورزان با اشتغال به شغل حلال و بیحاشیه کشاورزی نیازهای مردم را برطرف میکنند که این اقدام آنها علاوهبر سود مادی، نزد خداوند هم ارزش و اجر معنوی دارد که باید ارزشهای کار کشاورزی در نزد خداوند را بیشتر از ارزشهای مادی آن قدر بدانند.

آیت ا...نورمفیدی بیان کرد: اخیراً مسؤولان کشاورزی استان در نشستی مطرح کردند که قبل از انقلاب اسلامی کل استان گلستان یک و نیم میلیون تن محصولات کشاورزی تولید میکرد که امروز به حدود پنج میلیون تن رسیده و بیش از سه برابر شده است که این مهم حکایت از رشد و توسعه بخش کشاورزی دارد؛ گرچه در این بخش مشکلاتی وجود دارد اما رشد کمی قابل تقدیر است.

ادامه خبر در لینک زیر http://fna.ir/bqsrom    

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0